تبلیغات
سیرت امام سیدعلی خامنه ای - از زبان علامه حسن زاده آملی
آپلود عکس
صلوات برای سلامتی و فرج امام زمان عجل الله:


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

چاپ این صفحه

Powered by WebGozar

بسم الله الرحمن الرحیم

علامه عظیم الشأن حضرت آیت الله حسن زاده آملی ، جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می كند. حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می فرمایند این كار را نكنید ، علامه حسن زاده می فرمایند: اگر یك مكروه از شما سراغ داشتم این كار را نمی كردم.
ایشان در جای دیگر فرموده اند :  گوش تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان گوششان به دهان حجت بن الحسن (عج) است. این جملات وقتی بیشتر معنا پیدا می كند كه بدانیم صاحب تفسیر المیزان ، علامه عارف آیت الله طباطبایی درباره شاگردش علامه حسن زاده فرموده اند :  حسن زاده را كسی نشناخت جز امام زمان (عج) .  راهی كه حسن زاده در پیش دارد ، خاك آن توتیای چشم طباطبائیی .  جناب علامه حسن زاده در مقدمه یكی از كتاب های خود خطاب به حضرت آقا می نویسد:
با سلام و تحیت خالصانه و ارائه ارادت بی پیراییه و درود نوید جاوید به حضور آن قائد ولی وفی و رائد سائس حفی ، مصداق بارز « نرفع درجات من نشاء » تقدیم میگردد و عرض می شود « یا ایها العزیز جئنا ببضاعه مزجاه » دادار عالم و آدم همواره سالار و سرورم را سالم و مسرور دارد.   ( التمسك بذیل الولایه ، حسن حسن زاده آملی )

آیت الله حسن زاده آملی می فرمایند:  رهبر عظیم الشأن تان را دوست بدارید ، عالمی ، رهبری ، موحدی ، سیاسی ، دینداری ، انسانی ربانی ، پاك و منزه ، كسی كه دنیا شكارش نكرده ، قدر این نعمت عظما را كه خدا به شما عطا فرموده ، قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید ، مبادا این جمعیت ما را ، مبادا این كشور ما را ، مبادا این كشور علوی را ، این نعمت ولایت را از دست شما بگیرند.  خدایا به حق پیامبر و آل پیامبر سایه این بزرگ مرد ، این رهبر اصیل اسلامی حضرت آیت الله معظم خامنه ای عزیز را مستدام بدار.

ضمیمه ماهنمامه امتداد ص 21:: مرتبط با: آقا از نگاه دیگران ,
ن : Khangoli
ت : پنجشنبه 1390/05/6
 

 
Free counter and web stats