تبلیغات
سیرت امام سیدعلی خامنه ای - چشم جهان
آپلود عکس
صلوات برای سلامتی و فرج امام زمان عجل الله:


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

چاپ این صفحه

Powered by WebGozar

رهبری که چشم جهان خیره به اوست

نقل قول:
جهانیان هر گاه پادشاه یک کشور عربی ثروتمند را که در جهان اسلام جایگاه مهمی دارد بر صفحه‌ی تلویزیون مشاهده کنند و گفتار و رفتار او را با منطق محکم و اندیشه‌ی ژرف آیت‌الله خامنه‌ای مقایسه کنند، به سادگی درمی‌یابند که با وجود همه‌ی تبلیغات و غوغای رسانه‌ای علیه رهبر ایران، ایشان یک نمونه بی‌نظیر و اصیل است.

گروه بین‌الملل برهان؛ دکتر «ریاض محمدالاخرس» فارغ‌التحصیل رشته‌ی فلسفه‌ی اسلامی است. وی که بیشتر به عنوان تحلیل‌گر مسائل ایران و سوریه در رسانه‌های سوریه‌ای مطرح است، فعالیت‌های سیاسی خود را از سال 2006 با حمایت از آوارگان لبنانی جنگ 33روزه در شهرهای دمشق و حمص شروع کرد و در سال 2008 به عنوان یکی از مؤسسین مؤسسه‌ی علمای مذهب اهل بیت در سوریه، فعالیت‌هایش را ادامه داد. در حوزه‌ی رسانه نیز وی به عنوان چهره‌ای سرشناس در سوریه مطرح است و سردبیر دوهفته‌نامه‌ی حنین، مدرس شیوه‌های نگارش و تنظیم گزارش‌های خبری تلویزیونی و اخبار تصویری و مکتوب، تحلیل‌گر روزنامه‌ی الدستور کویت و... است. از جمله دیگر فعالیت‌های وی همکاری در تغییر ساختار آموزشی دانشگاه اسلامی لبنان، تدریس در دانشگاه اسلامی لبنان، همکاری در دانشگاه علوم اسلامی سوریه به عنوان معاون پژوهشی و همچنین همکاری در برنامه‌ریزی آموزشی کالج علوم اسلامی دمشق وابسته به دانشگاه منچستر انگلیس است. یکی از موضوعاتی که در باره‌ی آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران مطرح است تمرکز بیش از حد سیاست‌مداران و رسانه‌های جهان بر روی ایشان است. دکتر «ریاض الاخرس» در یادداشتی اختصاصی برای« برهان» به بررسی دلایل اهتمام بازیگران بین‌المللی به شخصیت رهبر ایران پرداخته است.«در میان رهبران جهان، شاید هیچ کس به اندازه‌ی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، ناشناخته و در عین حال، برای همه مهم نباشد.» (بنیاد بین‌المللی صلح کارینگی)

پدیده‌ی قابل توجه در ایران، که از مرزهای این کشور فراتر رفته و منطقه و حتی سراسر جهان را در بر گرفته، آن است که تمامی بیانات و سخنان رهبر ایران، چه در زمان حیات حضرت امام خمینی، رهبر فقید جمهوری اسلامی، و چه رهبر فعلی، آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، در کانون توجه و دقت جهانیان قرار دارد.


:: مرتبط با: آقا از نگاه دیگران ,
:: برچسب‌ها: امام خامنه ای ,
ن : Khangoli zivlaei.reza
ت : سه شنبه 1395/10/21
 

 
Free counter and web stats